Katalogs
2014. gada katalogs    
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Dāvanā kalendārs 52 nedēļas labsajūtai - abonējot vismaz pusgadam.
Labāku pasauli mēs veidojam kopā. Žurnāls A12 - skaisti, patiesi un dziļi par cilvēkiem Latgalē un Latvijā. A12 redzesloks ir plašs - no uzņēmīgajiem un kultūras līdz pat dzimtu vēsturei, vērtības, svarīgāko notikumu apskati, latgaliešu literatūra. Katrs var atrast daļiņu sevis kādā no šiem vēstījumiem. A12 ierosina stāstu, to var turpināt, jo A12 ir ne tikai ceļa numurs no Jēkabpils līdz Latvijas robežai, bet arī ceļš sevis izzināšanā un labā meklējumos. A12 veido Latvijas informatīvo telpu un garantē lasītājiem pozitīvu pēcgaršu.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Abonentiem 3 tematiskie pielikumi bez maksas. Dāvanā kalendārs - abonējot vismaz pusgadam.
Alūksnes ziņas raksta par aktualitātēm Alūksnē, Alūksnes un Apes novados, kā arī plaši aptver tādas tēmas kā sports, veselība, attiecības, medības un makšķerēšana, ekonomika un politika. Publicējam horoskopus, piedāvājam konkursus. Iznāk reizi nedēļā - piektdienās. Katru nedēļu Jūsu pastkastītē būs televīzijas programma tvDiena, kas vienlaikus sniedz informāciju arī par jaunumiem izklaides jomā un skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā. Reizi mēnesī saņemsit radošu un padomiem bagātu pielikumu Dzīvespriekam.
Amber Style - для успешных людей и тех кто стремится к успеху.Все о бизнесе и стиле жизни латвийских предпринимателей; Советы экспертов, интервью с известными личностями;Актуальные обзоры. А также все о красоте и качественном досуге.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 42 000 (dati: TNS/vasara 2013). Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.