Katalogs
2016.gada katalogs    
Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži. Abonējot vismaz janvārim - dāvanā īpašais veselības kalendārs katrai nedēļai ar astroloģes Aijas Austrumas padomiem . Vairāk: WWW.LA.LV
Ikmēneša izdevums Deviņvīri ir vīriešu piedzīvojumu, hobiju, neparasto darbu un biznesu, īpašo sasniegumu (visās dzīves jomās), sporta un adrenalīna žurnāls. Devīze: VĪRI VAR VISU! Žurnāla būtību atklāj atslēgvārdi: spēks, vīrišķība, nauda, gudrība, harizma, drosme, risks, sasniegumi, peļņa, piedzīvojumi, medības, makšķerēšana, ceļojumi - viss, ko varat savā iztēlē attiecināt uz īstu vīrieti. Ar saviem stāstu varoņiem iepazīstināsim nevis pa kabineta durvīm un parketa gaiteņiem, bet no otras - mazliet skarbās, mazliet mežonīgās un pirmatnīgās puses.
Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus. Žurnāls A12 iznāk 6 reizes gadā. Patiesi, dziļi, skaisti visiem, kuri lasa un domā.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Žurnāls Agro Tops nemainīgi ir palīgs nr. 1 tīrumā, fermā un dārzā! Abonējot vismaz pusgadam, sākot ar janvāri - dāvanā Sējas un ražas kalendārs. Vairāk: WWW.LA.LV
Alūksnes ziņas raksta par aktualitātēm Alūksnē, Alūksnes un Apes novados, kā arī plaši aptver tādas tēmas kā sports, veselība, attiecības, medības un makšķerēšana, ekonomika un politika. Publicējam horoskopus, piedāvājam konkursus. Iznāk reizi nedēļā - piektdienās. Katru nedēļu Jūsu pastkastītē būs televīzijas programma tvDiena, kas vienlaikus sniedz informāciju par jaunumiem izklaides jomā un skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā. Reizi mēnesī saņemsit radošu un padomiem bagātu pielikumu Dzīvespriekam.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstīsim patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstīsim par ārstniecības metodēm, un mūsu autori būs savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu. Mērķauditorija dzīvo visā Latvijā.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Vienīgais laikraksts latviešu valodā, kurš veltīts tieši vecākā gadagājuma cilvēkiem un ikvienam, kam ir saskarsme ar senioriem. Tas ir krāsains, ilustrēts un viegli lasāms izdevums, kas sniedz informatīvo atbalstu, stāsta par problēmām un aktualitātēm, ar ko saskaras cilvēki pēc pensionēšanās, atspoguļo senioru dzīves pieredzi un raksta par viņiem tuvām tēmām.
Žurnāls mīklu cienītājiem ar ātri atrisināmiem viegliem uzdevumiem - zviedru mīklām, krustvārdu mīklām, skaitļu mīklām, kā arī loģikas un atjautības uzdevumiem. Žurnāla pievienotā vērtībā - mīklās izmantoto vārdu špikeris un atbildes.
Preses izdevuma periodiskums: 3 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena, trešdiena, piektdiena. Auseklis Vidzemes piejūrā visvairāk lasītais laikraksts. Par visu, kas notiek Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novados.