Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži. Abonējot vismaz janvārim - dāvanā īpašais veselības kalendārs katrai nedēļai ar astroloģes Aijas Austrumas padomiem . Vairāk: WWW.LA.LV
Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus. Žurnāls A12 iznāk 6 reizes gadā. Patiesi, dziļi, skaisti visiem, kuri lasa un domā.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Žurnāls Agro Tops nemainīgi ir palīgs nr. 1 tīrumā, fermā un dārzā! Abonējot vismaz pusgadam, sākot ar janvāri - dāvanā Sējas un ražas kalendārs. Vairāk: WWW.LA.LV
Alūksnes ziņas raksta par aktualitātēm Alūksnē, Alūksnes un Apes novados, kā arī plaši aptver tādas tēmas kā sports, veselība, attiecības, medības un makšķerēšana, ekonomika un politika. Publicējam horoskopus, piedāvājam konkursus. Iznāk reizi nedēļā - piektdienās. Katru nedēļu Jūsu pastkastītē būs televīzijas programma tvDiena, kas vienlaikus sniedz informāciju par jaunumiem izklaides jomā un skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā. Reizi mēnesī saņemsit radošu un padomiem bagātu pielikumu Dzīvespriekam.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstīsim patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstīsim par ārstniecības metodēm, un mūsu autori būs savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu. Mērķauditorija dzīvo visā Latvijā.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Vienīgais laikraksts latviešu valodā, kurš veltīts tieši vecākā gadagājuma cilvēkiem un ikvienam, kam ir saskarsme ar senioriem. Tas ir krāsains, ilustrēts un viegli lasāms izdevums, kas sniedz informatīvo atbalstu, stāsta par problēmām un aktualitātēm, ar ko saskaras cilvēki pēc pensionēšanās, atspoguļo senioru dzīves pieredzi un raksta par viņiem tuvām tēmām.
Žurnāls mīklu cienītājiem ar ātri atrisināmiem viegliem uzdevumiem - zviedru mīklām, krustvārdu mīklām, skaitļu mīklām, kā arī loģikas un atjautības uzdevumiem. Žurnāla pievienotā vērtībā - mīklās izmantoto vārdu špikeris un atbildes.
Preses izdevuma periodiskums: 3 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena, trešdiena, piektdiena. Auseklis Vidzemes piejūrā visvairāk lasītais laikraksts. Par visu, kas notiek Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novados.
AUTO BILD LATVIJA - visvairāk lasītais auto žurnāls Latvijā un Eiropā. Karstākie auto tirgus jaunumi, profesionāļu veikti salīdzinošie testi, tehnikas un aksesuāru apskati, praktiski padomi un aizraujoši automobilistu stāsti, kā arī motoru sporta aktualitātes - interesanta lasāmviela, kas palīdzēs orientēties daudzkrāsainajā spēkratu pasaulē! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM. Uzdāvini savai meitai vēl vienu iespēju iepazīt pašai sevi - ik mēnesi tiekoties ar Aveni. Šis ir žurnāls, kas vienmēr aicinās un iedvesmos ticēt labajam, ticēt tam, ka viss ir iespējams un ka mūsu nākotnes sapņi ir pavisam reāli. Hobiji, mūzika, zvaigznes, BFF, ģimene, skolas lietas, plakāti, testi, praktiskie darbi, eksperimenti, vērtīgi konkursi un daudz pārsteigumu. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
Iznāk 1 x ik pa diviem mēnešiem (6 x gadā). Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM! Testi un spēles, mīļākās filmas un dziesmas, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
Žurnāls Baltijas Koks katru mēnesi informē lasītājus par aktuālākajām meža un kokapstrādes nozares attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā, Baltijā un citur pasaulē. Lasītājam tiek piedāvātas plašas ekspertu konsultācijas, dažādu pasaules tirgu analīze un uzņēmumu pieredzes stāsti. Žurnālā tiek sniegta daudzpusīga informācija par tehniskajām iespējām attīstīt un modernizēt kokapstrādes procesu - iekārtas, darbagaldi, instrumenti, meža un transporta tehnika, kas uzņēmējiem palīdz izvēlēties sev nepieciešamo darba procesa atvieglošanai.
Laikraksts Bauskas Dzīve - interesantākai un veiksmīgākai dzīvei! Tas ir sarunu biedrs ik otrajai ģimenei Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novadā. Iznāk 3 reizes nedēļā krāsu drukā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Piektdienās plaša Televīzijas raidījumu programma ar 14 TV kanālu programmām un pārraižu anotācijām. Lasītāji saņems arī tematiskos un sezonas pielikumus. Bauskas Dzīvei ir savs portāls internetā www.bauskasdzive.lv. Iespējams abonēt tikai privātpersonām.
Laikraksts Bauskas Dzīve - interesantākai un veiksmīgākai dzīvei! Tas ir sarunu biedrs un padomdevējs ik otrajai ģimenei četros novados - Bauskā, Iecavā, Rundālē, Vecumniekos. Iznāk 3 reizes nedēļā krāsu drukā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Katru piektdienu piegādājam plašu Televīzijas raidījumu programmu. Reizi mēnesī radošs un padomiem bagāts pielikums žurnāls Dzīvespriekam. Lasītāji saņems arī tematiskos un sezonas pielikumus. Bauskas Dzīvei ir savs portāls internetā www.bauskasdzive.lv.
Laikraksts Bauskas Dzīve - interesantākai un veiksmīgākai dzīvei! Tas ir sarunu biedrs un padomdevējs ik otrajai ģimenei četros novados - Bauskā, Iecavā, Rundālē, Vecumniekos. Iznāk 3 reizes nedēļā krāsu drukā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Lasītāji saņems tematiskos un sezonas pielikumus. Bauskas Dzīvei ir savs portāls internetā www.bauskasdzive.lv.
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Jūnijā, jūlijā un augustā izdevums tiek izdots 1 x mēnesī. Vienkārši par sarežģīto! Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu speciālistu kompetentiem skaidrojumiem. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā. Vairāk informācijas www.lid.lv.
Ikmēneša žurnāls, kas analizē tiesu praksi un citu uzņēmumu pieredzi, lai pat bez priekšzināšanām tiesību jomā, būtu saprotami juristu padomi un ieteikumi. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā. Vairāk informācijas www.lid.lv.