no € 1,27/ 1 mēn.
100 Labi padomi /2017/

Periodiskums: 12 x gadā

Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
no € 5,50/ 3 mēn.
1000 СОВЕТОВ

Periodiskums: 24 x gadā

no € 5,50/ 3 mēn.
1000 советов дачнику

Periodiskums: 24 x gadā

no € 7,50/ 3 mēn.
3/9 царство

Periodiskums: 24 x gadā

no € 2,49/ 1 mēn.
ŽURNĀLS KATRAM, KURŠ GRIB BŪT VESELS! Žurnāls 36,6 C meklē atbildes uz sāpīgiem un neērtiem jautājumiem par veselību vai slimību, palīdz neapjukt dažādo medicīnas terminu jūrā, dod padomus, kā atrast piemērotāko dakteri vai ārstniecības iestādi, mudinot nepadoties šķietami neatrisināmu problēmu priekšā. Lasītājiem savus padomus sniedz vislabākie pašmāju ārsti, dabas dziedniecības noslēpumu zinātāji un savus dzīvesstāstus uztic cilvēki, kuri cīnās ar slimībām vai tās laimīgi uzveikuši.
no € 12,00/ 3 mēn.
4x4 Club

Periodiskums: 12 x gadā

no € 10,50/ 3 mēn.
777

Periodiskums: 52 x gadā

no € 10,99/ 3 mēn.
9VĪRI

Periodiskums: 12 x gadā

Ikmēneša izdevums Deviņvīri ir vīriešu piedzīvojumu, hobiju, neparasto darbu un biznesu, īpašo sasniegumu (visās dzīves jomās), sporta un adrenalīna žurnāls. Devīze: VĪRI VAR VISU! Žurnāla būtību atklāj atslēgvārdi: spēks, vīrišķība, nauda, gudrība, harizma, drosme, risks, sasniegumi, peļņa, piedzīvojumi, medības, makšķerēšana, ceļojumi - viss, ko varat savā iztēlē attiecināt uz īstu vīrieti. Ar saviem stāstu varoņiem iepazīstināsim nevis pa kabineta durvīm un parketa gaiteņiem, bet no otras - mazliet skarbās, mazliet mežonīgās un pirmatnīgās puses.
no € 2,30/ 2 mēn.
A 12 - ceļš uz Latgali

Periodiskums: 6 x gadā

Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus. Žurnāls A12 iznāk 6 reizes gadā. Patiesi, dziļi, skaisti visiem, kuri lasa un domā.
no € 23,00/ 3 mēn.
AD Architectural Digest USA

Periodiskums: 12 x gadā

no € 3,90/ 1 mēn.
Agro Tops /2017/

Periodiskums: 12 x gadā

PROFESIONĀLS LAUKSAIMNIECĪBAS ŽURNĀLS zemniekiem un lauku uzņēmējiem, eksperts un līderis savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku.
no € 4,00/ 1 mēn.
Alūksnes ziņas raksta par aktualitātēm Alūksnē, Alūksnes un Apes novados, kā arī plaši aptver tādas tēmas kā sports, veselība, attiecības, ekonomika, politika, izglītība un sociālie jautājumi. Publicējam horoskopus, piedāvājam konkursus. Iznāk reizi nedēļā - piektdienās. Katru nedēļu Jūsu pastkastītē būs arī televīzijas programma tvDiena, kas sniedz informāciju par skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā. Reizi mēnesī saņemsit saturiski daudzveidīgu pielikumu Dzīvespriekam.
no € 13,50/ 3 mēn.
Anna GER

Periodiskums: 12 x gadā

no € 2,69/ 2 mēn.
ANNAS PSIHOLOĢIJA

Periodiskums: 6 x gadā

ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
no € 2,00/ 1 mēn.
ārsts.lv

Periodiskums: 12 x gadā

Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstām patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstām par ārstniecības metodēm, un mūsu autori ir savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu.
no € 2,69/ 2 mēn.
ASTES

Periodiskums: 6 x gadā

ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
no € 21,00/ 3 mēn.
Astronomy USA

Periodiskums: 12 x gadā

no € 1,25/ 1 mēn.
Atbalsts avīze vecākai paaudzei

Periodiskums: 12 x gadā

Vienīgais ikmēneša žurnāls senioriem. Intervijas un likteņstāsti, ilga un kvalitatīva mūža noslēpumi. Kā saglabāt veselību, iekļauties darba tirgū un risināt senioriem aktuālos jautājumus.
no € 1,99/ 2 mēn.
Ātrais Mezgls

Periodiskums: 6 x gadā

Žurnāls mīklu cienītājiem ar ātri atrisināmiem viegliem uzdevumiem - zviedru mīklām, krustvārdu mīklām, skaitļu mīklām, kā arī loģikas un atjautības uzdevumiem. Žurnāla pievienotā vērtībā - mīklās izmantoto vārdu špikeris un atbildes.
no € 4,65/ 1 mēn.
Auseklis

Periodiskums: 150 x gadā

Preses izdevuma periodiskums: 3 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena, trešdiena, piektdiena. Auseklis- Vidzemes piejūrā visvairāk lasītais laikraksts. Par visu, kas notiek Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novados.