Katalogs
2015.gada katalogs    
Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži.Abonējot vismaz janvārim - dāvanā īpašais veselības kalendārs. Vairāk www.la.lv.
PATIESI, DZIĻI, SKAISTI par dzīvi un cilvēkiem LATGALĒ UN PASAULĒ! Latviskā dzīvesziņa, kultūra, senču saknes, uzņēmīgi cilvēki laukos un pilsētā, skumjas pārvaroši un iedvesmojoši dzīvesstāsti, vēsturiski ceļojumi laikā un telpā, neticami atklājumi un pārdzīvojumi. Tas viss žurnālā A12 sešas reizes gadā. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam un žurnāls nebūs jāmeklē kioskos. Kur slēpjas mūsu spēks un kā uzvarēt dzīvi, to mēs atklāsim saviem lasītājiem. Žurnāls A12 ir tiem, kuri lasa un domā.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Žurnāls Agro Tops nemainīgi ir palīgs nr. 1 tīrumā, fermā un dārzā! Abonējot vismaz pusgadam, sākot ar janvāri - dāvanā Sējas un ražas kalendārs. Vairāk www.la.lv.
Alūksnes ziņas raksta par aktualitātēm Alūksnē, Alūksnes un Apes novados, kā arī plaši aptver tādas tēmas kā sports, veselība, attiecības, medības un makšķerēšana, ekonomika un politika. Publicējam horoskopus, piedāvājam konkursus. Iznāk reizi nedēļā - piektdienās. Katru nedēļu Jūsu pastkastītē būs televīzijas programma tvDiena, kas vienlaikus sniedz informāciju arī par jaunumiem izklaides jomā un skatītākajiem seriāliem televīzijas ekrānos Latvijā. Reizi mēnesī saņemsit radošu un padomiem bagātu pielikumu Dzīvespriekam.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Vienīgais laikraksts latviešu valodā, kurš veltīts tieši vecākā gadagājuma cilvēkiem un ikvienam, kam ir saskarsme ar senioriem. Tas ir krāsains, ilustrēts un viegli lasāms izdevums, kas sniedz informatīvo atbalstu, stāsta par problēmām un aktualitātēm, ar ko saskaras cilvēki pēc pensionēšanās, atspoguļo senioru dzīves pieredzi un raksta par viņiem tuvām tēmām.
Preses izdevuma periodiskums: 3 x nedēļā. Iznākšanas dienas: otrdiena, trešdiena, piektdiena. Auseklis Vidzemes piejūrā visvairāk lasītais laikraksts. Par visu, kas notiek Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novados.