Atrasti 136 ieraksti

no € 1,27/ 1 mēn.
100 Labi padomi /2017/

Periodiskums: 12 x gadā

Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
no € 2,49/ 1 mēn.
ŽURNĀLS KATRAM, KURŠ GRIB BŪT VESELS! Žurnāls 36,6 C meklē atbildes uz sāpīgiem un neērtiem jautājumiem par veselību vai slimību, palīdz neapjukt dažādo medicīnas terminu jūrā, dod padomus, kā atrast piemērotāko dakteri vai ārstniecības iestādi, mudinot nepadoties šķietami neatrisināmu problēmu priekšā. Lasītājiem savus padomus sniedz vislabākie pašmāju ārsti, dabas dziedniecības noslēpumu zinātāji un savus dzīvesstāstus uztic cilvēki, kuri cīnās ar slimībām vai tās laimīgi uzveikuši.
no € 10,99/ 3 mēn.
9VĪRI

Periodiskums: 12 x gadā

Ikmēneša izdevums Deviņvīri ir vīriešu piedzīvojumu, hobiju, neparasto darbu un biznesu, īpašo sasniegumu (visās dzīves jomās), sporta un adrenalīna žurnāls. Devīze: VĪRI VAR VISU! Žurnāla būtību atklāj atslēgvārdi: spēks, vīrišķība, nauda, gudrība, harizma, drosme, risks, sasniegumi, peļņa, piedzīvojumi, medības, makšķerēšana, ceļojumi - viss, ko varat savā iztēlē attiecināt uz īstu vīrieti. Ar saviem stāstu varoņiem iepazīstināsim nevis pa kabineta durvīm un parketa gaiteņiem, bet no otras - mazliet skarbās, mazliet mežonīgās un pirmatnīgās puses.
no € 2,30/ 2 mēn.
A 12 - ceļš uz Latgali

Periodiskums: 6 x gadā

Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus. Žurnāls A12 iznāk 6 reizes gadā. Patiesi, dziļi, skaisti visiem, kuri lasa un domā.
no € 3,90/ 1 mēn.
Agro Tops /2017/

Periodiskums: 12 x gadā

PROFESIONĀLS LAUKSAIMNIECĪBAS ŽURNĀLS zemniekiem un lauku uzņēmējiem, eksperts un līderis savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku.
no € 2,69/ 2 mēn.
ANNAS PSIHOLOĢIJA

Periodiskums: 6 x gadā

ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
no € 2,00/ 1 mēn.
ārsts.lv

Periodiskums: 12 x gadā

Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstām patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstām par ārstniecības metodēm, un mūsu autori ir savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu.
no € 2,69/ 2 mēn.
ASTES

Periodiskums: 6 x gadā

ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
no € 1,99/ 2 mēn.
Ātrais Mezgls

Periodiskums: 6 x gadā

Žurnāls mīklu cienītājiem ar ātri atrisināmiem viegliem uzdevumiem - zviedru mīklām, krustvārdu mīklām, skaitļu mīklām, kā arī loģikas un atjautības uzdevumiem. Žurnāla pievienotā vērtībā - mīklās izmantoto vārdu špikeris un atbildes.
no € 2,20/ 2 mēn.
Auto Bild Latvija

Periodiskums: 6 x gadā

Abonementus pieņem līdz 15.datumam. AUTO BILD LATVIJA - visvairāk lasītais auto žurnāls Latvijā un Eiropā. Karstākie auto tirgus jaunumi, profesionāļu veikti salīdzinošie testi, tehnikas un aksesuāru apskati, praktiski padomi un aizraujoši automobilistu stāsti, kā arī motoru sporta aktualitātes - interesanta lasāmviela, kas palīdzēs orientēties daudzkrāsainajā spēkratu pasaulē! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
no € 2,00/ 1 mēn.
Avene

Periodiskums: 12 x gadā

Zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM. Uzdāvini savai meitai vēl vienu iespēju iepazīt pašai sevi - ik mēnesi tiekoties ar Aveni. Šis ir žurnāls, kas vienmēr aicinās un iedvesmos ticēt labajam, ticēt tam, ka viss ir iespējams un ka mūsu nākotnes sapņi ir pavisam reāli. Hobiji, mūzika, zvaigznes, BFF, ģimene, skolas lietas, plakāti, testi, praktiskie darbi, eksperimenti, vērtīgi konkursi un daudz pārsteigumu. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
no € 2,00/ 2 mēn.
Avenīte

Periodiskums: 6 x gadā

Iznāk 1 x ik pa diviem mēnešiem (6 x gadā). Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM! Testi un spēles, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
no € 4,20/ 1 mēn.
Baltijas Koks

Periodiskums: 12 x gadā

Žurnāls Baltijas Koks katru mēnesi informē lasītājus par aktuālākajām meža un kokapstrādes nozares attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā, Baltijā un citur pasaulē. Lasītājam tiek piedāvātas plašas ekspertu konsultācijas, dažādu pasaules tirgu analīze un uzņēmumu pieredzes stāsti. Žurnālā tiek sniegta daudzpusīga informācija par tehniskajām iespējām attīstīt un modernizēt kokapstrādes procesu - iekārtas, darbagaldi, instrumenti, meža un transporta tehnika, kas uzņēmējiem palīdz izvēlēties sev nepieciešamo darba procesa atvieglošanai.
no € 8,00/ 1 mēn.
Bilance

Periodiskums: 21 x gadā

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Jūnijā, jūlijā un augustā izdevums tiek izdots 1 x mēnesī. Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu speciālistu kompetentiem skaidrojumiem. Gada abonentiem 4 tematiskie pielikumi.
no € 8,00/ 1 mēn.
Bilances Juridiskie Padomi

Periodiskums: 12 x gadā

Pieredzējušu un Latvijā autoritatīvu juristu sagatavoti aktuālāko tiesību normu skaidrojumi un praksē izmantojami padomi, par nodokļu tiesībām, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.tml. Gada abonentiem tematiskais pielikums, pieeja arhīvam www.juridiskiepadomi.lv
no € 2,00/ 2 mēn.
Biškopis

Periodiskums: 6 x gadā

Žurnāls Biškopis ir profesionāls izdevums ikvienam, kas nodarbojas ar dravniecību. Tajā publicējam gan jaunākos sasniegumus, gan bitenieku pieredzi. Lasot žurnālu būsiet informēts par nozares attīstību pasaulē un Latvijā. Žurnāls iznāk sešas reizes gadā un ir 36 lpp. biezs. Žurnāla izdevējs ir Latvijas Biškopības biedrība. LBB speciālisti ir aktīvākie žurnāla autori. Žurnāla abonentu skaits ar katru gadu palielinās, jo arī biškopības nozare Latvijā veiksmīgi attīstās. Lai veiksmīga katra medus sezona kopā ar žurnālu Biškopis!
no € 4,50/ 2 mēn.
Būvinženieris

Periodiskums: 6 x gadā

Praktisks ceļvedis būvindustrijā. Neatkarīgs, profesionāls žurnāls par būvindustrijas aktualitātēm. Nozares jaunumi, apraksti, intervijas, stāsti par būvēm un cilvēkiem, profesionāļu autorraksti un pētījumi-katrs lasītājs atradīs sev tuvāko. Būvinženieris ir Būvindustrijas lielās balvas organizētājs, skates Gada labākā būve Latvijā, konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā ekskluzīvais medijs. Sekojiet notikumiem nozarē!
no € 1,67/ 2 mēn.
Čaklās Rokas

Periodiskums: 6 x gadā

Izšūšanas un šūšanas, adīšanas un tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases un rokdarbu ABC. Rokdarbu žurnāls ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem!
no € 3,49/ 1 mēn.
Četras Sezonas

Periodiskums: 12 x gadā

Abonementus pieņem līdz 20.datumam. Uz žurnāla vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda. Četras sezonas ir kvalitatīvākais un prestižākais kulinārijas žurnāls Latvijā. Katru mēnesi tajā ir vairāk kā 60 viegli pagatavojamas, sezonālas un gardas receptes.Visas receptes ir pārbaudītas un izmēģinātas mūsu studijā.Žurnālā ir arī intervijas, idejas svētkiem, ceļojumu apskati un praktiski padomi. Žurnāls ir vizuāls baudījums, jo tajā ir lielas, izsmalcinātas un sulīgas bildes.
no € 2,30/ 1 mēn.
Citādā Pasaule

Periodiskums: 26 x gadā

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: trešdiena. Žurnāls visiem, kuri vēlas ieskatīties ārpus ierastā. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Intriģējoši dzīvesstāsti un notikumi no visas pasaules. Latvijas būrēju, raganu un viedo cilvēku karte, kas tiek veidota sadarbībā ar pētniekiem un folkloristiem. Zvaigžņu, zīmju un ciparu noslēpumi. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs. Žurnāla abonenti saņems īpašu 2017.gada kalendāru!