Atrasti 123 ieraksti

Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži. Abonējot vismaz janvārim - dāvanā īpašais veselības kalendārs katrai nedēļai ar astroloģes Aijas Austrumas padomiem . Vairāk: WWW.LA.LV
Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus. Žurnāls A12 iznāk 6 reizes gadā. Patiesi, dziļi, skaisti visiem, kuri lasa un domā.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Žurnāls Agro Tops nemainīgi ir palīgs nr. 1 tīrumā, fermā un dārzā! Abonējot vismaz pusgadam, sākot ar janvāri - dāvanā Sējas un ražas kalendārs. Vairāk: WWW.LA.LV
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Latvijas Ārstu biedrība vēlas redzēt Latvijas iedzīvotājus veselīgus, aktīvus, dzīvespriecīgus, kas dzīvo ilgu un kvalitatīvu mūžu. Mēs stāstīsim patiesību par slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi, stāstīsim par ārstniecības metodēm, un mūsu autori būs savas jomas profesionāļi. Žurnāls paredzēts lasītājam (lasītājai) nemediķim, taču zinošam un izglītotam, vecuma grupā 35+. Tādēļ padomus bērniem un mazbērniem sniegsim caur māmiņas un vecmāmiņas prizmu. Mērķauditorija dzīvo visā Latvijā.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Žurnāls mīklu cienītājiem ar ātri atrisināmiem viegliem uzdevumiem - zviedru mīklām, krustvārdu mīklām, skaitļu mīklām, kā arī loģikas un atjautības uzdevumiem. Žurnāla pievienotā vērtībā - mīklās izmantoto vārdu špikeris un atbildes.
AUTO BILD LATVIJA - visvairāk lasītais auto žurnāls Latvijā un Eiropā. Karstākie auto tirgus jaunumi, profesionāļu veikti salīdzinošie testi, tehnikas un aksesuāru apskati, praktiski padomi un aizraujoši automobilistu stāsti, kā arī motoru sporta aktualitātes - interesanta lasāmviela, kas palīdzēs orientēties daudzkrāsainajā spēkratu pasaulē! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM. Uzdāvini savai meitai vēl vienu iespēju iepazīt pašai sevi - ik mēnesi tiekoties ar Aveni. Šis ir žurnāls, kas vienmēr aicinās un iedvesmos ticēt labajam, ticēt tam, ka viss ir iespējams un ka mūsu nākotnes sapņi ir pavisam reāli. Hobiji, mūzika, zvaigznes, BFF, ģimene, skolas lietas, plakāti, testi, praktiskie darbi, eksperimenti, vērtīgi konkursi un daudz pārsteigumu. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
Iznāk 1 x ik pa diviem mēnešiem (6 x gadā). Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM! Testi un spēles, mīļākās filmas un dziesmas, izklaides un rotaļlietas, zvaigznes un modes, māksla un radošums, skolas lietas un izgudrojumi, uzdevumi un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei. Noderēs kā literatūra atpūtas brīžiem un kā tēmu krātuve vērtīgām sarunām ģimenē.
Žurnāls Baltijas Koks katru mēnesi informē lasītājus par aktuālākajām meža un kokapstrādes nozares attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā, Baltijā un citur pasaulē. Lasītājam tiek piedāvātas plašas ekspertu konsultācijas, dažādu pasaules tirgu analīze un uzņēmumu pieredzes stāsti. Žurnālā tiek sniegta daudzpusīga informācija par tehniskajām iespējām attīstīt un modernizēt kokapstrādes procesu - iekārtas, darbagaldi, instrumenti, meža un transporta tehnika, kas uzņēmējiem palīdz izvēlēties sev nepieciešamo darba procesa atvieglošanai.
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Jūnijā, jūlijā un augustā izdevums tiek izdots 1 x mēnesī. Vienkārši par sarežģīto! Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu speciālistu kompetentiem skaidrojumiem. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā. Vairāk informācijas www.lid.lv.
Ikmēneša žurnāls, kas analizē tiesu praksi un citu uzņēmumu pieredzi, lai pat bez priekšzināšanām tiesību jomā, būtu saprotami juristu padomi un ieteikumi. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā. Vairāk informācijas www.lid.lv.
Žurnāls Biškopis ir profesionāls izdevums ikvienam, kas nodarbojas ar dravniecību. Tajā publicējam gan jaunākos sasniegumus, gan bitenieku pieredzi. Lasot žurnālu būsiet informēts par nozares attīstību pasaulē un Latvijā. Žurnāls iznāk sešas reizes gadā un ir 36 lpp. biezs. Žurnāla izdevējs ir Latvijas Biškopības biedrība. LBB speciālisti ir aktīvākie žurnāla autori. Žurnāla abonentu skaits ar katru gadu palielinās, jo arī biškopības nozare Latvijā veiksmīgi attīstās. Lai veiksmīga katra medus sezona kopā ar žurnālu Biškopis!
Žurnāls Būvinženieris - ērti lietojama, izglītojoša un praktiska rokasgrāmata - ceļvedis būvindustrijā strādājošiem: arhitektiem, projektētājiem, būvinženieriem, būvmateriālu ražotājiem, projektu un uzņēmumu vadītājiem, inženierzinātņu mācību spēkiem un studentiem. Žurnāls piedāvā profesionāļu autorrakstus par būvēm un tehnoloģijām, pētījumus, intervijas. Būvinženieris ir nozares skates Gada labākā būve Latvijā, konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā un Būvindustrijas lielās balvas ekskluzīvais medijs. Sekojiet notikumiem nozarē!
Izšūšanas un šūšanas, adīšanas un tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases un rokdarbu ABC. Rokdarbu žurnāls ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem!
Abonementus pieņem līdz 20.datumam. Uz žurnāla vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda. Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām. Četras sezonas runā par ēdienu.Pārbaudītas un gardas receptes, jaunumi veikalu plauktos, intervijas, idejas svētkiem, ceļojumi un padomi. Tas viss, lai tu zinātu KĀ, un to darītu ar pārliecību un mīlestību!Ar lielām , izsmalcinātām un sulīgām bildēm, padomiem, apskatiem un skaistām svētku idejām bagāts - ik mēnesi žurnāls saviem lasītājiem piedāvā ikdienu virtuvē, iepirkšanos veikalā, restorāna apmeklējumu un ceļojumu pārvērst par piedzīvojumu.
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: trešdiena. Žurnāls visiem, kurus interesē astroloģija, ezotērika, mistika. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Zvaigžņu, zīmju un noslēpumu risināšana. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs. Žurnāla abonenti saņems īpašu kalendāru. www.ekiosks.lv
Žurnāls parāda makšķerēšanu vairāk kā piedzīvojumu un atpūtu nekā laika pavadīšanas veidu šauram profesionāļu lokam. Intervijas ar slavenībām, lasītāju konkursi par lielāko zivi, makšķernieku stāsti par ceļojumiem, reportāžas no sacensībām papildina ekspertu rakstus par zivju ķeršanas tehniku, taktiku un stratēģiju, kā arī ezeru dziļumu kartēm. Katram abonētājam CL atlaižu karte!