Latvijas preses izdevumi » Žurnāli
2015.gada katalogs    

Atrasti 142 ieraksti

Izdevums 100 labi padomi saimniecībā noderēs ikvienai latviešu ģimenei! Katrā no žurnāla sadaļām - virtuve, māja, skaistums un mode, veselība - apkopoti speciālistu ieteikumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas, kā padarīt savu dzīvi vienkāršāku un jaukāku. Īsas, un pārskatāmas instrukcijas sadzīves organizēšanā, veselības un skaistuma uzturēšanā, karjeras un peļņas veidošanā, savstarpējās attiecībās un svētku svinēšanā.
Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži.Abonējot vismaz janvārim - dāvanā īpašais veselības kalendārs. Vairāk www.la.lv.
PATIESI, DZIĻI, SKAISTI par dzīvi un cilvēkiem LATGALĒ UN PASAULĒ! Latviskā dzīvesziņa, kultūra, senču saknes, uzņēmīgi cilvēki laukos un pilsētā, skumjas pārvaroši un iedvesmojoši dzīvesstāsti, vēsturiski ceļojumi laikā un telpā, neticami atklājumi un pārdzīvojumi. Tas viss žurnālā A12 sešas reizes gadā. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam un žurnāls nebūs jāmeklē kioskos. Kur slēpjas mūsu spēks un kā uzvarēt dzīvi, to mēs atklāsim saviem lasītājiem. Žurnāls A12 ir tiem, kuri lasa un domā.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Žurnāls Agro Tops nemainīgi ir palīgs nr. 1 tīrumā, fermā un dārzā! Abonējot vismaz pusgadam, sākot ar janvāri - dāvanā Sējas un ražas kalendārs. Vairāk www.la.lv.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Abonementus pieņem līdz 15.datumam. AUTO BILD LATVIJA - visvairāk lasītais auto žurnāls Latvijā un Eiropā. Karstākie auto tirgus jaunumi, profesionāļu veikti salīdzinošie testi, tehnikas un aksesuāru apskati, praktiski padomi un aizraujoši automobilistu stāsti, kā arī motoru sporta aktualitātes - interesanta lasāmviela, kas palīdzēs orientēties daudzkrāsainajā spēkratu pasaulē! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
Vienīgais žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM! Tev patīk mūzika un stilīgas lietiņas, tu dievini testiņus, dejošanu un savas draudzenes. Tev ir superīgākie hobiji un daudz lielu sapņu par nākotni… Tu esi gudra, aktīva un zinātkāra meitene. Vēlies par vienu uzticamu draudzeni vairāk? Avene tāda būs - ik mēnesi! Plus - daudz konkursu un pārsteigumu! Abonējot kopā ar žurnālu Avenīte vai Maģiskā dienasgrāmata - īpaša cena.
JAUNS ŽURNĀLS jaunākā skolas vecuma MEITENĒM! Stiliņš un modes, testi un spēles, mīļākās filmas un rotaļlietas, anekdotes un briesmu stāsti, mīklas un konkursi - žurnāls kā pārsteigums no pirmās līdz pēdējai lappusei! Abonējot kopā ar žurnālu Avene vai Maģiskā dienasgrāmata - īpaša cena.
Žurnāls Baltijas Koks katru mēnesi informē lasītājus par aktuālākajām meža un kokapstrādes nozares attīstības tendencēm un perspektīvām Latvijā, Baltijā un citur pasaulē. Lasītājam tiek piedāvātas plašas ekspertu konsultācijas, dažādu pasaules tirgu analīze un uzņēmumu pieredzes stāsti. Žurnālā tiek sniegta daudzpusīga informācija par tehniskajām iespējām attīstīt un modernizēt kokapstrādes procesu - iekārtas, darbagaldi, instrumenti, meža un transporta tehnika, kas uzņēmējiem palīdz izvēlēties sev nepieciešamo darba procesa atvieglošanai.
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Jūnijā, jūlijā un augustā izdevums tiek izdots 1 x mēnesī. Vienkārši par sarežģīto! Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu speciālistu kompetentiem skaidrojumiem. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā +. Vairāk informācijas www.lid.lv.
Ikmēneša žurnāls, kas analizē tiesu praksi un citu uzņēmumu pieredzi, lai pat bez priekšzināšanām tiesību jomā būtu saprotami juristu padomi un ieteikumi. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā +. Vairāk informācijas www.lid.lv.
Žurnāls Biškopis ir profesionāls izdevums ikvienam, kas nodarbojas ar dravniecību. Tajā publicējam gan jaunākos sasniegumus, gan bitenieku pieredzi. Lasot žurnālu būsiet informēts par nozares attīstību pasaulē un Latvijā. Žurnāls iznāk sešas reizes gadā un ir 36 lpp. biezs. Žurnāla izdevējs ir Latvijas Biškopības biedrība. LBB speciālisti ir aktīvākie žurnāla autori. Žurnāla abonentu skaits ar katru gadu palielinās, jo arī biškopības nozare Latvijā veiksmīgi attīstās. Lai veiksmīga katra medus sezona kopā ar žurnālu Biškopis!
Izšūšanas un šūšanas, adīšanas un tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases un rokdarbu ABC. Rokdarbu žurnāls ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem!
Abonementus pieņem līdz 20.datumam. Uz žurnāla vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda.
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: trešdiena. Žurnāls visiem, kurus interesē astroloģija, ezotērika, mistika. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Zvaigžņu, zīmju un noslēpumu risināšana. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs. Žurnāla abonenti saņems īpašu kalendāru. www.ekiosks.lv
Žurnāls parāda makšķerēšanu vairāk kā piedzīvojumu un atpūtu nekā laika pavadīšanas veidu šauram profesionāļu lokam. Intervijas ar slavenībām, lasītāju konkursi par lielāko zivi, makšķernieku stāsti par ceļojumiem, reportāžas no sacensībām papildina ekspertu rakstus par zivju ķeršanas tehniku, taktiku un stratēģiju, kā arī ezeru dziļumu kartēm. Katram abonētājam CL atlaižu karte, kalendārs un lielā loterija.
Uz žurnāla vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda. Must have jaunai, bezbailīgai un dzīvespriecīgai sievietei. Rokasgrāmata perfektam izskatam, iekšējai labsajūtai un veiksmīgai karjerai. Viskarstākie materiāli par modi un skaistumkopšanu, veselību un fitnesu, karjeru un seksu. Visi abonētāji piedalās loterijā.
Abonementus pieņem līdz 22.datumam. Žurnāls Dari Pats ir labākais padomdevējs praktiskiem un uzņēmīgiem cilvēkiem mājokļa labiekārtošanai un remontam. Ik mēnesi - praktiski, bagātīgi ilustrēti padomi un oriģinālas idejas gan tiem, kas dzīvo tipveida dzīvokļos, gan privātmājās. Žurnāla saturs aptver gandrīz visas remonta un būvdarbu tēmas, sniedzot praktiskas idejas un risinājumus, atklājot dažādu tehnoloģiju nianses. www.ekiosks.lv
Abonementus pieņem līdz 22.datumam. Lielākais un skaistākais dārza žurnāls Latvijā. Latvijas labāko ekspertu padomi un iedvesmojoša pieredze puķu, dārzeņu un augļkoku audzēšanā un dārza ierīkošanā. Gada abonenti saņems Ziedu kalendāru un 4 tematiskos pielikumus. www.ekiosks.lv