Latvijas preses izdevumi » Žurnāli
2014. gada katalogs    

Atrasti 144 ieraksti

Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Dāvanā kalendārs 52 nedēļas labsajūtai - abonējot vismaz pusgadam.
Labāku pasauli mēs veidojam kopā. Žurnāls A12 - skaisti, patiesi un dziļi par cilvēkiem Latgalē un Latvijā. A12 redzesloks ir plašs - no uzņēmīgajiem un kultūras līdz pat dzimtu vēsturei, vērtības, svarīgāko notikumu apskati, latgaliešu literatūra. Katrs var atrast daļiņu sevis kādā no šiem vēstījumiem. A12 ierosina stāstu, to var turpināt, jo A12 ir ne tikai ceļa numurs no Jēkabpils līdz Latvijas robežai, bet arī ceļš sevis izzināšanā un labā meklējumos. A12 veido Latvijas informatīvo telpu un garantē lasītājiem pozitīvu pēcgaršu.
Profesionāls lauksaimniecības žurnāls zemniekiem un lauku uzņēmējiem, līderis un eksperts savā nišā! Viss par augkopību, lopkopību, dārzkopību un tehniku. Abonentiem 3 tematiskie pielikumi bez maksas. Dāvanā kalendārs - abonējot vismaz pusgadam.
ANNAS PSIHOLOĢIJA - žurnāls, kas atraktīvā formā atbild uz jautājumiem, kurus uzdod dzīve. Labāko Latvijas psihologu padomi, modernā ezotērika, risinājumi un iedvesma - žurnāls katram, kurš vēlas dzīvot un justies labāk. Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 42 000 (dati: TNS/vasara 2013). Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
AUTO BILD LATVIJA - visvairāk lasītais ikmēneša auto žurnāls Latvijā. Karstākie auto tirgus jaunumi, profesionāļu veikti salīdzinošie testi, tehnikas un aksesuāru apskati, praktiski padomi un aizraujoši automobilistu stāsti, kā arī motoru sporta aktualitātes - interesanta lasāmviela, kas palīdzēs orientēties daudzkrāsainajā spēkratu pasaulē! Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 41 000 (dati: TNS/vasara 2013). Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.
SUPERKOMPLEKTS MEITENĒM par īpašu cenu! Vienīgais MEITEŅU žurnāls AVENE + JAUNS, interesants izdevums MEITENĒM - MAĢISKĀ DIENASGRĀMATA 4 reizes gadā! Katru mēnesi lasi Avenē par slavenībām un stilīgām lietiņām, draudzību, interesantākajiem hobijiem un ceļojumiem, un vēl ik pa trim mēnešiem saņem arī Maģisko dienasgrāmatu - slepenas zīmes, maģiski rituāli, horoskopi, neparasti uzdevumi, aizraujoši testi, mīklas, labirinti un misijas palīdzēs Tev atklāt Tavas personības unikālo kodu! Ik mēnesi ar žurnālu kopā arī dāvaniņa!
Vienīgais žurnāls TIKAI MEITENĒM jau divpadsmit gadus! Tev patīk mūzika un stilīgas lietiņas, tu dievini testiņus, dejošanu un savas draudzenes. Tev ir superīgākie hobiji un daudz lielu sapņu par nākotni… Tu esi gudra, aktīva un zinātkāra meitene, bet reizēm Tevi pārņem neizskaidrojama grūtsirdība un tu nesaproti ne pati sevi, ne draugus, ne vecākus. Un tā gribas ar kādu parunāties! Vēlies par vienu uzticamu draudzeni vairāk? Avene tāda būs - ik mēnesi! Turklāt ar katru numuru saņemsi arī dāvaniņu!
Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Jūnijā, jūlijā un augustā izdevums tiek izdots 1 x mēnesī. Žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu speciālistu kompetentiem skaidrojumiem. Izdevīgāk abonēt Bilances Zelta komplektā+ Vairāk informācija www.lid.lv.
Ikmēneša žurnāls, kas analizē tiesu praksi un citu uzņēmumu pieredzi, lai pat bez priekšzināšanām tiesību jomā, būtu saprotami juristu padomi un ieteikumi. Vairāk informācija www.lid.lv
Žurnāls Biškopis ir profesionāls izdevums ikvienam, kas nodarbojas ar dravniecību. Tajā publicējam gan jaunākos sasniegumus, gan bitenieku pieredzi. Lasot žurnālu būsiet informēts par nozares attīstību pasaulē un Latvijā. Žurnāls iznāk sešas reizes gadā. Žurnāla izdevējs ir Latvijas Biškopības biedrība. LBB speciālisti ir aktīvākie žurnāla autori. Žurnāla abonentu skaits ar katru gadu palielinās, jo arī biškopības nozare Latvijā veiksmīgi attīstās. Lai veiksmīga katra medus sezona kopā ar žurnālu Biškopis!
Žurnāls biznesa pilnveidošanai un attīstībai.
Izšūšanas un šūšanas, adīšanas un tamborēšanas, filcēšanas, dekorēšanas un rotu darināšanas meistarklases un rokdarbu ABCRokdarbu žurnāls ČAKLĀS ROKAS - praktisks žurnāls radošiem cilvēkiem!
Uz žurnāla vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda.
Speciālās cenas, abonējot no 01.10.2013. - 15.10.2013. Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: trešdiena. Žurnāls visiem, kurus interesē astroloģija, ezotērika, mistika. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Zvaigžņu, zīmju un noslēpumu risināšana. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs. Žurnāla abonenti saņems īpašu kalendāru. www.ekiosks.lv
Katram abonētājam CL atlaižu karte, burtnīca ar ezeru dziļumu kartēm un lielā loterija.
Katrai abonētājai dāvanu karte 15 EUR vērtībā no Outlet Optika!
Mazais formāts - tas pats žurnāls ērtā kabatas formātā.